Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizde yalnızca baskısız ürünlerin e-ticareti görünüyor. Baskılı ürün üretmiyor musunuz?​

- Sayfamızdaki ürünler bölümünün altında üretmiş olduğumuz ürünlerin bazılarının baskı görselleri yer almaktadır. Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek talebiniz doğrultusunda baskılı ürünlerin fiyat teklifini alabilirsiniz.

Ürünüm hangi kargo firması ile gönderilecek?

- Satın almış olduğunuz ürünün kargo bedeli tarafınıza aittir. Ürünlerinizi hangi kargo şirketiyle göndermemizi istiyorsanız, lütfen Alışveriş Sepetiniz içinde yer alan kargo seçeneği bölümünde belirtiniz.

KKTC ye gönderi yapıyor musunuz?

-KKTCye gönderi yapabiliyoruz, bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Yurtdışına gönderi yapıyor musunuz?

-Yurtdışı gönderileri için müşteri hizmetlerimiz ile bağlantıya geçiniz.

Ürünleri gelip alabilir miyim? 

-Müşteri hizmetlerimiz ile bağlantıya geçerek gelip alabilirsiniz.

Kargo gelmiş, ancak adresimde kimseyi bulamamış. Ne yapmalıyım?

-Kargo şirketi ile bağlantıya geçiniz. Tüm kargo şirketlerinin bizden bağımsız farklı teslimat kuralları vardır.

Henüz kargoya verilmemiş olan alışverişimdeki adresi değiştirmek istiyorum?

-Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde belirtmiş olduğunuz teslimat ve fatura adreslerini, ürün hazırlanma sürecine girmeden lütfen müşteri hizmetlerimize bildiriniz.

Adreste bulunamadığım için, kargom geri iade edilmiş. Ne yapmalıyım?

-Adreste bulunamamanızdan dolayı iade edilen kargonuz hakkında iletişim sayfamız aracılığıyla ya da müşteri hizmetlerimizle bağlantıya geçerek bize bilgi vermeniz durumunda kargo ücreti yine tarafınıza ait olacak şekilde ürününüz adresinize yönlendirilecektir.

Kargomu şubeden kendim gidip teslim almak istiyorum. Mümkün müdür?

-Evet mümkündür. Ancak herhangi bir aksilik yaşamamak için, şubeye gitmeden önce irtibata geçmenizi ve şubeden teslim almak istediğinizi belirtmenizi önermekteyiz. Aksi halde siz şubede iken, ürün size teslim edilmek üzere teslimata çıkarılmış olabilir. Siparişime ait kargo teslimatı hala yapılmadı. Sorun ne olabilir? Kargolarınızın nerede olduğunu hakkında detaylı bilgiye istediğiniz her zaman kargo firmasına ait olan telefonlardan ulaşabilirsiniz. Bilgilerde bir anormallik yada hata olduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfası aracılığı ile bize bilgi vermenizi rica edeceğiz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?                                                                                                                                                                        

-7 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak hiç kullanılmamış, paketi bozulmamış, satılabilirlik özelliğini yitirmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. İade ürünler için kargo bedeli tarafınıza aittir. Alıcı ödemeli gönderilen kargolar teslim alınmayacaktır. Paketin içinden bir tanesi bile kullanılmış olan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

WHATSAPP HATTI ARAYIN